Stel gerust al je vragen! Klantenservice
Ma - Vr 8:00 tot 17:00, Za gesloten
check Levering uit eigen voorraad
check Eigen transportservice
check Krijg advies van specialisten via telefoon en e-mail

ACO slimline lijngoot zwart | 100 x 6 x 10 cm

SKU: RI.440.102 | Groep: 255

Omschrijving


De ACO Slimline lijngoot is ideaal voor het opvangen en afvoeren van overtollig oppervlakte- en regenwater. Dankzij de zeer smalle maatvoering geeft de Slimline een zeer strakke uitstraling. Met een belastingklasse van A-15 kN, wordt deze lijngoot veelal toegepast bij loop- en fietspaden en groenstroken.

De lijngoot is gemaakt van PVC met een zwart aluminium rooster. Het rooster kan eenvoudig verwijderd worden voor het schoonmaken van de goot. Deze lijngoten kunnen aangesloten worden op een infiltratievoorziening of het riool met de ACO hulpstukken naar 50, 80 of 110 mm.

ACO Slimline

In tegenstelling tot veel andere lijngoten, heeft ACO voor de Slimline serie ook diverse hulpstukken zoals hoekstukken en koppelstukken. Hierdoor kan je een mooie doorlopende lijngoot plaatsen waarbij hoeken geen probleem zijn. Het plaatsen van de ACO Slimline roostergoot gaat gemakkelijk dankzij de klik & lijmbare hulpstukken.

Lijngoten aanleggen

Wanneer je hebt bepaald waar de lijngoten moeten komen, kun je deze eenvoudig zelf aanleggen in een aantal stappen. Lees meer hierover over in onze blog: Hoe leg je lijngoten aan? Hierin nemen we je mee in alle stappen van de installatie, van het graven van de sleuven tot het plaatsen van de roosters.

Plus- en minpunten


  • check
    Eenvoudige montage
  • check
    6 cm smal design
  • check
    Zeer strakke uitstraling
  • check
    Ook hoekstukken beschikbaar

Eigenschappen


Gewicht
1,6 kg
Kleur
Zwart
Materiaal
Pvc
Materiaal rooster
Aluminium
Verkeersklasse
A 15 kn - fietsers / voetgangers
Breedte
6 cm
Hoogte
10 cm
Lengte
100 cm
Type / serie
Slimline

0

0 Reviews

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Reviews