Stel gerust al je vragen! Klantenservice
Ma - Vr 8:00 tot 17:00, Za gesloten
check Levering uit eigen voorraad
check Eigen transportservice
check Krijg advies van specialisten via telefoon en e-mail

Anrin KE-150 lijngoot zonder rooster | 100 x 21,4 x 22 cm

SKU: RI.435.308 | Groep: 258

Omschrijving


De Anrin KE-150 lijngoot is de ideaal voor het opvangen en afvoeren van overtollig oppervlakte- en regenwater en is geschikt voor zowel binnen- al buitenmontage. Met een belastingklasse van E-600 kN, is deze lijngoot geschikt voor zwaar verkeer en industriële toepassingen. De ribben aan de flanken verzorgen een zeer solide bevestiging tussen het beton en de goot.

De lijngoot is gemaakt van polymeerbeton met een gegalvaniseerde rand. Polymeerbeton is een samenstelling tussen natuurlijke mineralen kwarts en reactieve harsen. Hiermee is de goot bestendig tegen chemicaliën en heeft een lange levensduur.

Let op!

De KE-150 lijngoten worden zonder rooster geleverd. Deze roosters zijn los bij te bestellen.

Lijngoten aanleggen

Wanneer je hebt bepaald waar de lijngoten moeten komen, kun je deze eenvoudig zelf aanleggen in een aantal stappen. Lees meer hierover over in onze blog: Hoe leg je lijngoten aan? Hierin nemen we je mee in alle stappen van de installatie, van het graven van de sleuven tot plaatsen van de roosters.

Plus- en minpunten


  • check
    Duurzaam
  • check
    Eenvoudige montage
  • check
    Geschikt voor zwaar verkeer

Eigenschappen


Materiaal
Gegalvaniseerd, Polymeerbeton
Verkeersklasse
C 250 kn - intensief verkeer, D 400 kn - zwaar verkeer, E 600 kn - industrieel verkeer
Breedte
21,4 cm
Hoogte
22 cm
Lengte
100 cm
Type / serie
Ke-150

0

0 Reviews

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Reviews